top of page
  • Ares

מטודיופלסטי פוסט 8: 15 ימים אחרי הניתוח - סיכום?

עודכן: 14 במרץ 2019

אני עדיין מדמם קצת, כשאני קם, וממש אחרי שאני משתין יש איזה טיפה או שתיים של דם

זה נורמלי לניתוח הזה, אנשים אומרים שהם מדממים שבועיים שלושה אחרי ניתוח כזה. כי גם מהניתוח של ההסרת איברי רבייה מחפש את דרכו החוצה, ועושה אותו דרך הכליות אל השתן

לפעמים יש לי גירוד משוגע מהחיכוך של התחתון עם האזור של הניתוח

אבל סה"כ הכל מצויין.

יש לי קצת כאב כשאני יושב, ואם התחתונים מתחככים לי יותר מידיי באיבר, אבל בגדול אני מתפקד רגיל. לא נוח לי לשבת יותר משעתיים, אני מחליף תנוחה תדיר.


בשלב מסויים לפני שבוע וחצי בערך (כשעוד הייתי מאושפז), גילו לי בקטריה בשתן

זה מאוד נפוץ עם קטטר, אבל לא קורה לכולם.

זה לא השפיע עלי בכלום, וגם לא הרגשתי את זה

פשוט נתנו לי עוד כדור של אנטיביוטיקה בערב


השתחררתי מהבית חולים לפני שלושה ימים

ואחרי יומיים הייתה לי בדיקת דם ובאותו יום כבר אמרו לי שהבקטריה הולכת ונעלמת

אז אין צורך בעוד כדורים אלא פשוט לחכות ולעשות בדיקת דם חוזרת בארץ.


התפרים מתאחים סבבה, קניתי תחתוניות כאלה לגברים בגלל הטיפות דם

לכלכתי כבר עשרות תחתונים.


סה"כ הייתי מדרג את הניתוח הזה בקושי מ1-10 .... 3

רק בגלל המנוחה האינסופית במשך 11 ימים בבית חולים, והקטטר שהוא קצת לא נוח

אולי לא הייתי ערוך לזה מספיק טוב.


את הניתוח הבא אני אמור לקבוע דרך המייל. במרפאה במינכן הם עושים (ספציפית את הניתוח השני - יצירת האיבר משתל ביד וחיבור לעצבים בשביל תחושה) בערך 100 פעמים בשנה בלבד.

אבל לפני זה, אני רוצה לעלות מסת שומן.

ככל שיש לך יותר שומן ביד ככה הוא יהיה עבה יותר. ויש סיכוי שאם תרזה הוא ירזה איתך, אבל מה אכפת לי לנסות? ביום שיצאת מהאשפוז המנתח בא לבקר אותי (הוא בא כל בוקר לכל המטופלים) ובדק את הרקמה שלי ביד, הוא אמר לי שהוא לא ייצא XL. עשיתי השוואה עם מישהו שבדיוק עשה את הניתוח הזה, ויצא לו עובי רגיל.

אתה לא צריך להיות במשקל עודף מיוחד כדי שייצא לך איבר ממוצע


ואני שואף לממוצע גם באורך וגם בעובי, בעיקר בכלל כי לאיבר שנוצר בניתוח הזה אין את היכולת להתכווץ ולהתרחב. הוא תמיד באותו האורך באותו העובי. אז תנסו למדוד 14-15 סנטימטר יוצאים לכם מהמפשעה ותראו שזה ארוך, תנסו לדמות את זה ותראו שמאתגר לאחסן את זה ביומיום. איפה שאני התנתחתי הם לא מסכימים לעלות מעל הממוצע מבחינת אורך יותר אורך - יותר הארכת צינורית שתן - יותר סיבוכים. עוד משהו שאני חייב לעשות לפני שאני קובע את הניתוח הבא הוא טיפולי לייזר ביד. לא כדאי שיהיה לי איבר שעיר.

חהחהככה זה נראה 16 ימים אחרי הניתוח51 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

יום לפני שיצאתי מהבית חולים (שזה היום ה11 אחרי הניתוח) נכנסה אחות נחמדת בבוקר ושלפה ממני את הקטטר זה לא כאב, זה פשוט מאווווד מוזר מאוד ומשחרר בו זמנית אחרי זה הייתי צריך לשתות הרבה וללכת להשתין.....

אזהרה, תמונה של תוצאות של ניתוח - צפו לצבעים סגול, תפרים, נפיחות וטריות כללית. בהמשך הזמן אעלה כל פעם תמונות של איך מתקדמת ההחלמה. Good Luck נתחיל מאיך זה היה נראה לפני הניתוח: זה 5 ימים אחרי הניתוח:

שמתי לב שיוצא לי קצת דם בשתן ויוצא לי דם מהקצה של הפין איפה שהקטטר יוצא כל האחיות אמרו – נורמלי לגמרי. כן, שאלתי את כולם. אחד האחים המנוסים (נמצא פה 20 שנה) הסביר לי שהגוף מחפש דרכים להוציא את הדם מהנ

bottom of page