top of page
  • א

הפחד הגדול שלי, הקפאת ביציות.

לפני שאתחיל, אתן תקציר קטן לאירועי הימים האחרונים..ניתקתי בבת אחת את הקשר עם האקס, כי אנחנו במקומות שונים בחיים, הוא המשיך הלאה ואני עוד מאוהב בו.

החלטה לא קלה, כי אנחנו חברים מאוד טובים אבל אני חייב את זה לעצמי..אז כמה ימים לא קלים שבנוסף להם הייתי צריך להיות בבדיקות.

זה מדהים כמה דברים אתה מוכן לעבור בשביל להגיע למטרה, אז ב24 שעות האחרונות, דקרו אותי פעמיים בשביל בדיקות דם, לעסתי צמר גפן ושמתי אותו במבחנה והשתנתי לתוך בקבוק בשביל איסוף שתן. כיף כיף כיף. אבל הטסטו' מתקרב וזה מה שחשוב.

כן..אני בתהליך כבר כמעט שנה ולא התחלתי הורומונים, עוד לפני הפגישה הראשונה עם הפסיכולוגית של הועדה ידעתי שאני מתכוון לעשות שימור פוריות כי אני רוצה ילדים משלי. יודע שאפשר לאמץ ועדיין רוצה משלי.

שימור ביציות אומר להגיע לרופאת נשים ואומר התעסקות באיבר שאני מאוד סולד ממנו בגוף שלי אבל שוב הדברים שאתה מוכן לעשות כדי להגיע למטרה..

פגישה ראשונה עם ד"ר הדר אמיר באיכילוב, אלוהים איזה פחד. רק שלא תבקש ממני לעשות אולטרסאונד או משהו. אני..טוב בתולה. היא לא ביקשה. היא הייתה מדהימה ומתחשבת והסבירה צעד אחרי צעד את התהליך ואז הסבירה שאין ברירה ו..צריך לעשות אולטרסאונד וגינלי בשביל התהליך הזה ויותר מפעם אחת.

יצאתי משם רועד מפחד, מזועזע ומוכן לוותר..כמה נשימות עמוקות, תמיכה מהאנשים הנכונים ואספתי את עצמי. ילדים זאת שמחה כן? ואני רוצה.

אז איך זה עובד? אתה מקבל מרשמים להורמונים נשיים, מזרק אחד שאתה מזריק בו באופן קבוע החל מהיום השלישי למחזור, מזרק שני שאתה מזריק ממנו החל מהיום השישי למחזור ומזרק שלישי שאתה מזריק אותו 36 שעות לפני השאיבה עצמה.

אלוהים, כמה התעסקות..

אבל לפני כל זה, אני צריך לאבד את הבתולים שלי, ישנם 3 אופציות, הראשונה, לתת למצלמה של האולטרסאונד לפתוח אותם, השניה, למצוא בחור ולעשות את זה איתו, השלישית, הרדמה מלאה בחדר ניתוח.

אני מקווה שברור לכם שהשלישית היא האופציה היחידה, לפחות בשבילי..

אז..הרדמה מלאה ואיבוד בתולים על שולחן הניתוחים, פרוצדורה של שלוש דקות ואחרי רבע שעה אני מתעורר בחדר התאוששות לא בתול יותר.

פחדתי מזה ממש, זה לא היה כזה נורא ואין שום הבדל מלפני.

שבועיים אחכ המחזור מגיע והמירוץ מתחיל, המרוץ לכמה שיותר ביציות והתחייבות אחת.

ידעתי שאני מוכן לשלם על התהליך אם אצטרך אבל בעזרת הצוות המדהים במרפאת הI.V.F באיכילוב ומכבי נתנו התחייבות לכל התהליך. אין לכם מושג כמה אני מרגיש מבורך בגלל זה, זה עניין של 20 אלף שקל..

אז המחזור הגיע, יום ראשון שני שלישי, זריקה ראשונה, כמתנדב מדא לשעבר ומקועקע אני לא מפחד ממחטים אבל החומר שבתוך המזרק הפחיד אותי, בכל זאת, הורמונים נשיים..מה יקרה אם זה ישנה משהו? זה לא שינה. הזקן עדיין כאן ואני עדיין גבר גבר.

יום שישי למחזור, מזרק שני.

יום שמיני בדיקות דם באיכילוב ואולטרסאונד וגנלי ראשון בעירנות מלאה.

רועד מפחד אני מתיישב על הכיסא ברגליים פתוחות, נשימה עמוקה, אי נוחות וזה מאחורינו. ההורמונים עושים את שלהם, הזקיקים גדלים, צריך להמשיך עוד קצת ואז יהיה אפשר לשאוב.

עוד כמה ימים של הורמונים, שוב איכילוב, עוד אולטרסאונד וגינלי, אנחנו מוכנים. אני והביציות מוכנים לשאיבה. יום שישי בערב הזריקה האחרונה, ראשון בבוקר איכילוב. ה-שאיבה.

נשימות עמוקות, הרדמה מלאה, חצי שעה אחכ מעירים אותי בחדר ניתוח, כאבים מטורפים. קצת משכחים, התאוששות ואפשר ללכת הביתה.

שאבו 29 ביציות בוגרות! זה אומר שלא אצטרך לעשות עוד סבב!! סיימנו עם ההתעסקות המעיקה.

29 ביציות שהוקפאו שיהפכו בעתיד לאיזה 2 או 3 ילדים שלי, שמחכות עכשיו באיכילוב לי ולבן/בת הזוג לעתיד שלי.

עברנו את זה..אפשר להמשיך ליעד הבא, טסטוסטרון.

-אם מישהו שקורא את זה צריך הסבר מפורט יותר או ליווי בתהליך שכזה, אני כאן.-

אוהב אותכם.ן א'.

#הקפאתביציות


191 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

1. לקחת בחשבון שאם אתם מתחילים את את השינוי שלכם, וכבר, התחלתם להתלבש בבגדים גבריים, שיניתם את שמכם, ואפילו התחלתם את הטסט, זה לא אומר שכבר ממחר פתאום אנשים יתחילו לפנות אליכם בלשון זכר. אם לא תתקנו א

למי כדאי לקרוא את המדריך הזה? טרנסג'נדרים FTM. בנות ובני זוג של טרנסג'נדרים. אנשים שמתעניינים במין מזדמן עם טרנסג'נדרים. הורים של מתבגרים טרנסג'נדרים (אפילו שמביך). **המדריך לא נועד לשכנע אתכם להימנע

bottom of page